Jak wzmocnić układ krążenia?

Jak wzmocnić układ krążenia?

Jeśli chcemy zapobiec lub zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia należy prowadzić zdrowy tryb życia, czyli:
* być aktywnym fizycznie
* zdrowo i racjonalnie odżywiać się, myśleć o tym co jemy
* odpoczywać i rozładowywać stresy
* nie nadużywać alkoholu, nie palić papierosów
* myśleć profilaktycznie

Ponieważ żywność, którą spożywamy nie jest w pełni wartościowa i normy żywieniowe, które zostały ustalone kilkanaście lat temu nie pasują do zapotrzebowań jakie mamy obecnie. Dlatego tak istotna i niezbędna jest suplementacja naszej diety, czyli codzienne spożywanie produktów, tzw. suplementów diety.
Suplementy diety nie są lekami, są to produkty, które powinniśmy jeść codziennie, po to aby wszystkie procesy metaboliczne w naszym organizmie, w każdej komórce zachodziły prawidłowo.xtrasize αγορα

CO POWINNIŚMY SOBIE DOSTARCZAĆ Z DIETĄ I W POSTACI SUPLEMENTÓW?freshdepil forum

- WITAMINY ROZPUSZCZALNE W TŁUSZCZACH
- BIOFLAWONOIDY - są to substancje różnego rodzaju i różnego pochodzenia, których zadaniem jest wspomaganie efektu działania witamin i najczęściej w sposób naturalny występując np. w owocach i warzywach współtowarzyszom witaminom. Posiadają niesamowite zdolności antyoksydacyjne Efekt terapeutyczny wspólnego działania bioflawonoidów wraz z witaminą C -pozyskiwaną z owoców dzikiej róży - oferowaną przez firmę CaliVita International, jest 100-krotnie wyższy niż w przypadku czystej witaminy C kupionej w aptece. Kupując czystą witaminę C nie dostarczamy wspomagaczy, czyli bioflawonoidów, a czysta witamina C sama bez nich nic nie zrobi. Jeśli pozyskuje się witaminę C z naturalnych źródeł, to pozyskuje się je w całości, pozyskuje się ekstrakt, a nie czystą syntetyczną substancję chemiczną z taśmy produkcyjnej.
- KWASY TŁUSZCZOWE TYPU OMEGA3 zawarte w suplemencie OMEGA3
- SKŁADNIKI MINERALNE: WAPŃ, MAGNEZ, które stanowią środowisko zewnętrzne i wewnętrzne każdej komórki, SELEN, CYNK - jeden z najsilniejszych antyoksydantów, jest koenzymem bardzo wielu procesów komórkowych.
- MIŁORZĄB JAPOŃSKI, RÓŻENIEC GÓRSKI, LECYTYNA - to suplementy, które powinniśmy stosować jako profilaktykę chorób układu krążenia.motion free forum